В наступні два з половиною роки ми підключали до однієї системи і налаштували інтеграції з різними версіями 1С для чотирьох філіалів цієї компанії. Найскладнішою задачею в процесі підключення нових філіалів виявилось розмежування прав по клієнтам, угодам і звітам, так як співробітники різних філіалів не повинні мати доступ до данних інших філіалів, але керівники деяких підрозділів повинні мати доступ до деяких відділів.
Задача була не з легких і робота досить кропіткою, але ми з нею впорались!
Останнім етапом нашого співробітництва з компанією стало навчання їх системного адміністратора налаштуванню основних блоків системи.