Впровадження CRM систем, консалтинг, індивідуальні IT-рішення

Автоматизація процесу документообігу для компанії з продажу поліграфічних матеріалів

До впровадження CRM системи срівробітники компанії працювали в 1С. Компанія займається продажем тонерів і комплектуючих до поліграфічного обладнання, продаж здійснюють on-line, цикл угоди досить короткий, консультація клієнтів відбувається на базі данних з 1С. окрім рішення проблеми, з якими зіштовхнувся клієнт у відділі продажу, необхідно було повністтю автоматизувати процес документообігу, який здійснювався в 1С, і відслідковування процесу відвантаження.

Головними проблемами, які не виходило подолати, були: відсутність можливості назначати комунікації з клієнтами, які не були готові купувати тут і зараз, а також не було можливості здійснювати повторний продаж поточним клієнтам.

В процесі впровадження була реалізована схема, яка дозволила по кнопці в угоді провалюватись в 1С, формувати замовлення, після збереження якого, всі данні з 1С передаються в угоду. Якщо клієнт не готовий формувати замовлення прямо зараз, то автоматично назначається наступна комунікація на наступний день. Якщо ж замовлення було сформоване і клієнт його підтвердив, то всі наступні дії (оплата по рахунку клієнтом, зібраний товар чи відвантажений) в автоматичному режимі передаються в угоду, на основі цих данних клієнту відправляються повідомлення про стан його замовлення , а менеджер в будь-який час може відслідкувати на якому етапі замовлення, при цьому не звертаючись до 1С. Після того як замовлення отримане клієнтом, угода закривається автоматично. На основі закритої угоди створюється нова на повторний продаж , в яку переносяться данні про попереднє замовлення клієнта і назначається комунікація, що закрило прблему з повторними продажами.